Ośrodek Wypoczynkowy Cynamon

Miejsce rodzinnych wczasów nad Morzem Bałtyckim
GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY!

O Nas

Trudno tu nie trafić – Ośrodek Wypoczynkowy Cynamon znajduje się na samym początku Dziwnowa od strony Kamienia Pomorskiego na ogrodzonym i zadrzewionym terenie o powierzchni blisko 7.700 m².

To wymarzone miejsce na rodzinny urlop dla tych, którzy omijają hotele i cenią niezależność i swobodę podczas wypoczynku w domkach kempingowych czy apartamentach. Są tu miejsca zabaw dla dzieci, boisko do siatkówki oraz miejsce do grillowania. W naszym bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się gminny kompleks sportowy - boisko do piłki nożnej, koszykówki i siatkówki, korty tenisowe oraz place zabaw.

Niezapomniany urlop nad polskim morzem

Blisko morza

Tylko 5 minut drogi dzieli nasz ośrodek od pięknej piaszczystej plaży.

Polskie morze to miejsce, które znamy z dzieciństwa, a zachód słońca nad Bałtykiem to jeden z najpiękniejszych widoków.

Tylko tutaj pachną tak cudownie wydmy, tylko tutaj tak smakuje rybka, tylko na tych plażach zjemy najlepszą kukurydzę i wykąpiemy się w orzeźwiającym zielonym morzu.

Dla aktywnych

Położenie ośrodka pomiędzy wodami Zatoki Wrzosowskiej i Morza Bałtyckiego, przystanie jachtowe w Dziwnowie i Kamieniu Pomorskim, liczne ścieżki rowerowe wśród sosnowych lasów,  piesze, rowerowe i kajakowe szlaki Wolińskiego Parku Narodowego umożliwiają wszystkim chętnym aktywny wypoczynek.

czytaj więcej